Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

TİRSAN BALANS, Mustafa BARLAS tarafından 1989 yılında Bursa’da kurulmuştur.Kurulduğu günden bu  yana işletmemiz siz değerli müşterilerimize en üstün hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 20 yılı aşkın tecrübemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak “En İyi ve En Kaliteli Şaft Balans Servisi” olma misyonumuzu sürdürmekteyiz.
Üstün kalite hizmeti anlayışıyla, uygun fiyat, zamanında teslim, sürekli yardım hattı, uzman kadro, teknik ekip ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için birinci sırada gelmektedir.

 

Her türlü kardan mili (şaft), fan, krank, kırıcı, volant, pervane, endüvi, kasnak, merdane, disk, haşbay vb. rotasyonel sanayi parçalarının statik  ve dinamik olarak balans ayarları yapılmakta ve değişik sektörlere yönelik şaft imalatı ve tadilatı konusunda hizmetinizdeyiz.

 

OTOMOTİV GRUBU-KARDAN ŞAFTLARI

Firmamız her türlü araç şaftlarının bakım ve imalatını yapmaktadır.Aynı zamanda servisimizde tüm araçların şaftlarının söküm işlemide mümkündür.

 

OTOMOTİV kardan şaftlarınının imalat ve tamirlerinde yedek parça olarak  Tirsan, Akkardan gibi yerli, firmaların orijinal ürünleri kullanılmaktadır.Gelişmiş makine parkuru ve kaliteli işçiliğimiz şaftınızı ilk günkü gibi sağlam hale getirecektir.Hassas dengeleme sistemimiz sizlere keyifli sürüşler sağlayacaktır.
Otomotiv Sektörleri;

 

* Binek araçlar                                                                
* Minibüs-Otobüs
* Kamyon-Kamyonet
* Beton mikserlerin pompaları
* Ağır iş makineleri
* Arazi taşıtları

 

ENDÜSTRİYEL VE AĞIR HİZMET TİPİ KARDAN ŞAFTLARI
Bütün dönen elemanların ömrünün uzaması ve verimli olarak çalışabilmesi için balanslanmaya ihtiyacı vardır.( Fan,Rotor, Volan gibi ) Balanslama yapılan malzemeler çok çeşitlilik göstermekte bununla birlikte tecrübe gerektirmektedir.Biz bu tecrübeye sahibiz.

TİRSAN BALANS geniş makine parkı, her çapta ve devirde dönen fan, rotor ve kırıcıların balansını sorunsuz yaparak işletmelere zaman, ve verimlilik katmaktadır.Muhtelif kapasitelerde her ihtiyaca cevap verebilecek balans makinalarımız  ile    tüm ağırlık, çap ve boydaki malzemelerin balansını yapabilmekteyiz.

 


Sizlere süratle en iyi çözümleri en iyi fiyatlarla ulaştıracağımızı garanti ederiz.

 

 

 

 

 

Makine Sanayi Sektörleri;

* 5lastik Kalıp Sektörü
* Tekstil-Deri Sektörü
* Ambalaj ve Kağıt Sektörü
* İzole Hazır Bant Sektörü
* Kimya Endüstri Sektörü
* Demir-Çelik Sektörü
* Profil ve Sac Sektörü
* Lojistik Taşımacılık
* Hazır Beton Sektörü
* Yatçılık ve Denizcilik Sektörü

 

 
Copyright © 2010 TirSan Şaft Balans