Bursa Genel Servis

TIRSAN BALANS, 1989 yilinda Bursa’da kurulmustur.Kuruldugu günden bu yana isletmemiz siz degerli müsterilerimize en üstün hizmeti vermeyi amaçlamistir. 20 yili askin tecrübemizle müsteri memnuniyetini ön planda tutarak “En Iyi ve En Kaliteli Saft Balans Servisi” olma misyonumuzu sürdürmekteyiz. Üstün kalite hizmeti anlayisiyla, uygun fiyat, zamaninda teslim, sürekli yardim hatti, uzman kadro, teknik ekip ve siz degerli müsterilerimizin memnuniyeti bizler için birinci sirada gelmektedir.

Her türlü kardan mili (saft), fan, krank, kirici, volant, pervane, endüvi, kasnak, merdane, disk, hasbay vb. rotasyonel sanayi parçalarinin statik ve dinamik olarak balans ayarlari yapilmakta ve degisik sektörlere yönelik saft imalati ve tadilati konusunda hizmetinizdeyiz.

OTOMOTIV GRUBU-KARDAN SAFTLARI

Firmamiz her türlü araç saftlarinin bakim ve imalatini yapmaktadir.Ayni zamanda servisimizde tüm araçlarin saftlarinin söküm islemide mümkündür.

Otomotiv kardan saftlarininin imalat ve tamirlerinde yedek parça olarak Tirsan, Akkardan gibi yerli, firmalarin orijinal ürünleri kullanilmaktadir.Gelismis makine parkuru ve kaliteli isçiligimiz saftinizi ilk günkü gibi saglam hale getirecektir.Hassas dengeleme sistemimiz sizlere keyifli sürüsler saglayacaktir. Otomotiv Sektörleri;

* Binek araçlar
* Minibüs-Otobüs
* Kamyon-Kamyonet
* Beton mikserlerin pompalari
* Agir is makineleri
* Arazi tasitlari

ENDÜSTRIYEL VE AGIR HIZMET TIPI KARDAN SAFTLARI

Bütün dönen elemanlarin ömrünün uzamasi ve verimli olarak çalisabilmesi için balanslanmaya ihtiyaci vardir.( Fan,Rotor, Volan gibi ) Balanslama yapilan malzemeler çok çesitlilik göstermekte bununla birlikte tecrübe gerektirmektedir.Biz bu tecrübeye sahibiz. TIRSAN BALANS genis makine parki, her çapta ve devirde dönen fan, rotor ve kiricilarin balansini sorunsuz yaparak isletmelere zaman, ve verimlilik katmaktadir.Muhtelif kapasitelerde her ihtiyaca cevap verebilecek balans makinalarimiz ile tüm agirlik, çap ve boydaki malzemelerin balansini yapabilmekteyiz.

Sizlere süratle en iyi çözümleri en iyi fiyatlarla ulastiracagimizi garanti ederiz.

Çalisma prensibimiz olarak herzaman sizlere en iyisini sunmayi hedefleyen firmamiz, uzman teknik kadrosu, deneyimli ve egitimli teknik servis çalisanlari, teknolojik ve yeterli is ekipmanlari ile sizlerin memnuniyeti için çalismaktadir...

Otomotiv Grubu-Kardan Saftlari

Makine Sanayi Sektörleri

Bursa Şaft Balans Servisi

bursa saft tamiri kaynak